На Одещині поліцейські вживають заходи для затримання чоловіка, який влаштував на вулиці села стрілянину з рушниці (ОНОВЛЕНО)

Зброя

В дію введена поліцейська спецоперація.

Подія відбувається в одному з населених пунктів Подільського району. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група місцевого підрозділу поліції, також туди  виїхало керівництво Головного управління Нацполіції в Одеській області та спецпризначенці. 

За попередніми даними, від протиправних дій правопорушника ніхто не постраждав.

ОНОВЛЕНО станом на 11.45:

Зловмисника знешкоджено. На місці працюють поліцейські-вибухотехніки та керівництво Головного управління Нацполіції в Одеській області.

ОНОВЛЕНО станом на 11.50

Про стрілянину на вулиці села поліцейських сповістили місцеві жителі. На місце події негайно вирушили дільничні офіцери, які на той час відпрацьовували власників зброї у сусідньому населеному пункті. 

Правоохоронці встановили, що стрілянину з обрізу мисливської рушниці влаштував житель цього села. Під час перемовин з поліцейськими зловмисник кілька разів вистрілив у їхній бік та пошкодив автомобіль одного з правоохоронців. У відповідь поліцейськими також була застосована вогнепальна зброя. 

За кілька хвилин правопорушник зайшов до чужого будинку та з погрозами вигнав господарів. А потім знову вийшов на вулицю та, озброєний обрізом і гранатою, попрямував до будинку, у якому мешкає жінка з дітьми. Щоб запобігти небезпеці, що загрожувала людям, працівники поліції знешкодили зловмисника.

 

 

ОНОВЛЕНО станом на 16:30

Поліцейська спецоперація завершена. Вибухотехніки розрядили гранату РГД-5, яку загиблий зловмисник затиснув у руці. Зараз триває огляд місця події слідчо-оперативною групою. 

 

Відділ комунікації поліції Одеської області

Матеріали для ЗМІ