Поліцейські Дніпра встановили 12-річного хлопця, який повідомив про псевдозамінування школи

Замінування

За неправдиве повідомлення про мінування навчального закладу на батьків дитини поліцейські ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Батькам школяра загрожує штраф.

31 січня близько 10.00 на лінію «102» надійшло повідомлення про замінування школи у Новокодацькому районі Дніпра. З навчального закладу евакуювали майже 300 дітей та персонал, після чого працівники вибухотехнічної служби і кінологи обстежили будівлю школи та прилеглу територію. В результаті жодних вибухових або небезпечних пристроїв виявлено не було.

Працівники відділення поліції № 3 Дніпровського районного управління встановили, що про замінування школи повідомив учень 7-го класу іншої школи Новокодацького району. У присутності батьків 12-річний хлопець пояснив, що це був жарт. Про наслідки своїх дій дитина не здогадувалась.

Поліція закликає батьків провести з дітьми бесіди про неприпустимість таких жартів та пояснити їм, що хибний виклик поліції є порушенням закону.  Також за даний злочин передбачена кримінальна відповідальність за ст. 259 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

за матеріалами Дніпровського районного управління поліції

поліція
новини
діти