Висловлюємо щирі співчуття родині нашого колеги з приводу його трагічної загибелі
Опубліковано 29 травня 2020 року о 10:30
28 травня у Полтавській області у дорожньо-транспортній пригоді загинув старший оперуповноважений управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Михайло Рябчук.
Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу. Неймовірно тяжко пережити таку втрату батькам й дружині. Трагічна аварія залишили без батька шестимісячну дитинку. Життєрадісний, цілеспрямований поліцейський, професіонал своєї справи, люблячий син та чоловік, надійний друг та колега. Йому було лише 27 років.
Висловлюємо, сім’ї, друзям, колегам – щирі співчуття.
Вічна пам’ять