Поліція забезпечує правопорядок біля виборчих дільниць – Олександр Фацевич

Вибори 2019

Перші місцеві вибори в об’єднані територіальні громади  відбуваються в 23 регіонах держави.   Про це сьогодні, 22 грудня, повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів.

Олександр Фацевич  наголосив, що  для проведення перших  місцевих виборів  утворено 119 територіальних виборчих комісій.  Станом на 7 ранку виборчі бюлетені отримали всі  дільничні виборчі комісії. Відтак поліція взяла їх під цілодобову охорону.

Заступник Голови Нацполіції зазначив, що поліція продовжує забезпечувати безпеку та правопорядок під час виборчого процесу.

Так, з початку передвиборчої кампанії поліція зареєструвала 47 порушень, пов’язаних з виборчим процесом. Здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 14  фактів, підкупом виборців – 5 та фальсифікація виборчих документів – 4 факти. За 7 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Наголошую на швидкому та  оперативному реагуванні на всі заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. Керівники мають взяти на особистий контроль розгляд цих заяв та повідомлень. Ваше завдання забезпечити законність цих виборів»,-  зазначив Олександр Фацевич.

 

Управління комунікації

Національної поліції України