З території товариства з обмеженою відповідальністю 34-річні мешканці селища Котляри викрали екскаватор-навантажувач вартістю близько 2,5 мільйонів гривень та вібротрамбовку вартістю 30 тисяч гривень.
24 березня до чергової служби відділу поліції № 3 ХРУП № 1 з відповідною заявою звернувся 54-річний мешканець селища Бабаї. Чоловік повідомив, що у період з 24 лютого по 24 березня невідомі викрали екскаватор-навантажувач, який знаходився на території одного з товариств в селищі Котляри.
В ході проведення розшукових заходів за скоєння злочину поліцейські офіцери громади викрили та затримали двох місцевих мешканців.
Під час досудового розслідування встановлено, що зловмисники не тільки заволоділи транспортним засобом, а й скоїли крадіжку вібротрамбовки, що використовується для ущільнення ґрунту.
За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статей передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.
25 березня чоловікам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Відділ комунікації поліції Харківської області