Сьогодні близько 12:00 війська рф вдарили по місту з артилерії. Один зі снарядів влучив у дорогу. Осколками смертельно покалічило двох жінок літнього віку.
Наразі евакуаційна група поліції «Білий Янгол» доставляє тіла до моргу. Надалі встановлюватимуть особи загиблих.
Жінки перебували у вкрай небезпечному районі та не мали сил швидко сховатися від обстрілу.
Залишаючись під вогнем, люди щомиті ризикують своїм життям. Поліція Донеччини закликає цивільних мешканців евакуюватися до більш безпечних місць. Вмовляйте своїх рідних виїхати, дозвольте нам врятувати їх.
Телефон евакуаційної групи «Білий Янгол» на Бахмутському нарямку - 066-56-15-102.
Відділ комунікації поліції
Донецької області