Для виклику допомоги в умовах погіршення погоди радимо скористатися безкоштовним мобільним додатком «My Pol»

Превентивна робота

Він стане у нагоді тим, хто через негоду потрапив у скрутне становище та з якихось причин не може додзвонитися на телефони екстрених служб.

Нагадаємо, що «My Pol» є офіційним каналом зв’язку між правоохоронними органами та громадянами, який за допомогою кнопки «Екстреного виклику» автоматично передає дані та координати заявника поліцейським. Також у додатку є інформація про найближчі територіальні відділення поліції та медичні заклади і рекомендації щодо дій у тій чи іншій надзвичайній ситуації. З покроковими інструкціями з користування додатком можна ознайомитися в опублікованому нижче відео.

Як повідомлялося раніше, за прогнозами Гідрометцентру несприятливі погодні умови на території Одеси та області очікуються з 5 по 8 лютого. «На цей період у поліцейському главку Одещини розгорнуто роботу ситуаційного центру, до складу якого входять поліцейські, рятувальники, прикордонники, нацгвардійці та представники органів влади і місцевого самоврядування. У цілодобовому режимі вони аналізуватимуть ситуацію на території регіону та координуватимуть дії служб з надання допомоги людям, які її потребують», – розповів начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олексій Вдовиченко.

Відділ комунікації поліції Одеської області