Сашко дивом вижив після нічного удару, яким росіяни розбили його будинок. Із зони вогню дитину та його рідних забрали поліцейські. Евакуацію провели в максимально швидкому режимі, бо і дорога, і весь район перебувають під вогневим контролем ворога. Після вдалої операції екіпаж «Білий Янгол» врятував з небезпеки ще 4 літніх мешканців смт Гостре.
Нове завдання «білих янголів» - вивезти з найнебезпечнішого району Красногорівки родину з малолітньою дитиною. До евакуаційного рейсу правоохоронці ретельно готуються, бо дорога до Красногорівки прострілюється окупантами. Група враховує всі ризики, оскільки відповідає за життя людей. Порятунок розплановано по хвилинах. Очолює місію начальник відділу поліції Курахового Артем Щусь.
Навесні цю сім’ю поліцейські вже евакуйовували. Однак мешканці повернулися до міста, щоб допомогти бабусі, оселю якої зруйнували ворожі снаряди. Повернення стало жахливим – люди пережили потужні обстріли та влучання в рідний дім. 10-річний Сашко спав, коли будинок здригнувся від удару.
«О третій чи четвертій годині почалося, зі всього били. Прилетіло у ванну кімнату, все розбило. Пощастило, що ми на кухні сиділи», - розповідає жінка. Аби врятуватися, родина попросила поліцейських їх евакуювати.
У прискореному темпі «білі янголи» підхопили хлопчика та дорослих на борт броньованого авто й рушили. Лишатися на одному місці небезпечно, бо російські снаряди вибухають зовсім поряд.
По бездоріжжю, під ударами артилерії – рейс видався важким, проте успішним. Сашко і його рідні - вже у безпеці.
Після Красногорівки екіпаж «Білий Янгол» вирушив до смт Гостре, де на евакуацію чекали четверо літніх людей, серед яких - маломобільний чоловік. Домівки пенсіонерів зруйновані внаслідок ворожих обстрілів, тож вони прийняли рішення виїхати до безпечного регіону.
Залишатися в населених пунктах, розташованих на лінії фронту, вкрай небезпечно. Поліція та влада забезпечують все необхідне для евакуації.
Відділ комунікації поліції
Донецької області