Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Поліцейський з Донеччини Михайло Шелест приніс «срібло» українській збірній на міжнародному турнірі з тхеквондо
Опубліковано 10 березня 2018 року о 13:43

У Болгарії відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з олімпійського тхеквондо Sofia Open 2018, де українські спортсмени вибороли 11 медалей. Слідчий Дружківського відділення поліції Михайло Шелест став срібним призером у ваговій категорії понад 87 кг, поступившись лише супернику з Македонії.

Змагання тхеквондистів турніру класу G-1 «Sofia Open 2018» проходили 3 та 4 березня в столиці Болгарії.

Медалі на турнірі були розіграні в чотирьох вікових категоріях - дорослі, юніори, кадети і юнаки. За призові місця у складі збірної України змагався і поліцейський - старший лейтенант поліції Михайло Шелест.

Він приніс в скарбничку своєї команди срібну медаль, яка примножила спільний результат українців до 11 нагород.

Михайло виступав у суперважкій ваговій категорії серед чоловіків. У перших поєдинках слідчий Дружківського відділення поліції переміг суперників з Хорватії, Йорданії та Великобританії, але в фіналі поступився Деяну Георгієвскі з Македонії.

Михайло Шелест займається спортом вже 19 років, починаючи з самого дитинства. Спочатку це була секція по карате, яку згодом він змінив на тхеквондо.

На рахунку спортсмена не один десяток перемог та медалей, звання чемпіона України, а також гідний виступ на світовому турнірі з тхеквондо: у травні минулого року він приніс збірній команді українців бронзову медаль.

Керівництво Дружківського відділення поліції підтримує бажання свого співробітника займатися спортом. Пишаємося чемпіоном та бажаємо йому й надалі великих перемог.