Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Поліцейський Дмитро Романенко посів перше місце на міжнародних силових змаганнях «Залізна нація»
Опубліковано 09 грудня 2019 року о 15:11

Інспектор чергової частини з особливих доручень обласного главку поліції Донеччини виборов «золото» у двоборстві Push & Pull (жим лежачи та станова тяга) та бронзову медаль у становій тязі. Крім того, Дмитро Романенко виконав норматив КМС України в новій для себе версії пауерліфтінгу WPRO – без використання спеціального екіпірування.

Дмитро Романенко взяв участь у п’ятому міжнародному спортивному турнірі «Залізна нація», який відбувся 7 грудня в Миколаєві. За першість у пауерліфтингу змагалися 180 професійних спортсменів та аматорів з України та Молдови.

Поліцейський виступив у ваговій категорії 82 кг. Незважаючи на річну перерву в змаганнях зі станової тяги, Дмитро потягнув 200 кг.

Правоохоронець став першим у двоборстві з результатом 315 кг. Але чемпіонський титул став не єдиною перемогою атлета на цих змаганнях.

Маючи звання майстра спорту федерації WPA України, Дмитро Романенко спробував свої сили у новому форматі змагань та вийшов на поміст без підтримуючого екіпірування, зокрема спеціальних бинтів на зап’ястях. Вони покликані запобігати травмам під час величезних силових навантажень .

36-річний поліцейський довів, що є одним з найсильніших – як в екіпіровці, так і без неї, та отримав звання кандидата у майстри спорту WPRO.

Чоловік займається пауерліфтингом лише два роки, а вже має 10 золотих медалей, 7 срібних та 5 бронзових. На роботі Дмитро Романенко керує нарядами поліції Донеччини, а вдома виховує двох маленьких спортсменів: син займається спортивною гімнастикою, а донечка – художньою.