Відпрацювання поліцейських і представників Військової служби правопорядку є необхідним заходом в районі проведення Операції об’єднаних сил – Вадим Троян

ООС

При цьому поліція нікого не виселятиме із Золотого-4.  Про це заступник глави Національної поліції України повідомив сьогодні, 28 жовтня.

За словами Вадима Трояна, спільна група з поліцейських і військовослужбовців ВПС відвідала будівлю, де розмістилися представники Національного корпусу, з метою звичайної перевірки. Така перевірка є нормальною дією, оскільки територія, де розташований населений пункт Золоте-4, належить до зони проведення Операції Об’єднаних сил. 

"Перевірила група ВСП і поліції, все нормально, це контакт, так і повинно бути. Ми перебуваємо в небезпечній зоні, тут потрібно так працювати щодня", - зазначив заступник глави Нацполіції.

Водночас він категорично спростував чутки про наміри виселяти когось із Золотого, а також закликав не спекулювати на цій темі.

"Я вважаю, що зараз спекулювати на будь-яких моментах, навіть у простих словах, мовляв, "хтось когось буде штурмувати", не можна", - підкреслив Вадим Троян.

Нагадаємо, раніше заступник глави Нацполіції Вадим Троян повідомив, що поліція робитиме все, аби забезпечити захист прав і безпеку громадян в районі проведення ООС.

Управління комунікації Національної поліції України

поліція
новини
безпека