Поліцейським Вугледару добровільно здалась найманка бойовиків

ООС

Жінка пів року готувала їжу для учасників 1-ї Слов’янської мотострілкової бригади «ДНР» й несла службу на ворожому блокпосту. Покинувши службу у незаконному збройному формуванні, жінка тільки через п’ять років вирішила здатися у поліцію.

До Вугледарського відділення поліції надійшла заява від 25-річної мешканки Волноваського району про те, що в період з 2014 до 2015 року вона несла службу в складі 1-ї Слов’янської мотострілкової бригади «ДНР» у селі Миколаївка Тельманівського району.

Як з’ясувалося, у вересні 2014 року до села Миколаївка Тельманівського району заїхали невідомі озброєні люди, які представились військовослужбовцями «ДНР». Вони заселялися у покинуті в селі будинки та будували блокпости.

Один з ватажків незаконного збройного формування запропонував жінці працювати у них кухарем, на що та погодилась. Вона готувала їжу для бойовиків, а через певний час ще й почала доставляти її на ворожі блокпости.

Через пів року служби у терористів, у січні 2015-го, жінка почала працювати на блокпосту. Заступала переважно у нічний час, згодом вона не витримала умов та графіку і вирішила покинути службу у складі НЗФ «ДНР».

Наразі співробітники поліції перевіряють її діяльність в рядах незаконного збройного формування.

Нагадаємо, що згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Волноваський відділ поліції
Донецькій області