У столиці затримали директора комунального закладу, який вимагав від підприємця 160 тисяч гривень

Новини з регіонів та ін. сайтів

За ці гроші керівник транспортного підприємства пообіцяв надати доступ до приміщення, яке орендував киянин. Правопорушника затримали на робочому місці і зараз він дає покази.

До Дарницького управління поліції звернувся чоловік із повідомленням про те, що директор комунального підприємства тривалий час не надає доступу до приміщення, яке він кілька років тому орендував та займався виробництвом. Проте він готовий бути піти на компроміс, якщо підприємець «погасить» його борг, а це - 160 тисяч гривень за судові тяжби.

Цією інформацією зацікавилися оперативні працівники. Під час проведення необхідних дій правоохоронці разом із працівниками міської прокуратури № 2 затримали 57-річного директора комунального підприємства. Затримання відбулося після того, як підприємець надав керівнику рахунок з оплатою боргу та отримав дозвіл на доступ до орендованого приміщення.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Із затриманим спілкуються слідчі, йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Києва

Алла Борових