Протягом вихідних поліцейські склали 406 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень

Новини з регіонів та ін. сайтів

Типовими порушеннями була робота закладів попри «карантин вихідного дня» та відсутність захисних масок у відвідувачів.

Нагадуємо, що київські правоохоронці продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання. Так, протягом останніх вихідних перевірено 1510 закладів господарської діяльності - це розважальні заклади, заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри тощо.

За результатами цих перевірок на посадових осіб складено 198 адмінпротоколів за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Також, у закладах господарської діяльності поліцейські перевіряли громадян на предмет носіння засобів індивідуального захисту. Відтак, за порушення вимог ч. 2 ст. 44-3 КУпАП складено 208 адміністративних протоколів, що передбачає штраф від 170 до 255 гривень.

Вкотре наголошуємо громадянам не порушувати карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку. Якщо ви стали свідком порушення протиепідемічних обмежень, негайно телефонуйте на спецлінію 102, щоби поліцейські могли швидко відреагувати та припинити правопорушення.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко

Матеріали для ЗМІ