На Львівщині мобільний оператор допомагатиме поліцейським у розшуку зниклих дітей

Новини з регіонів та ін. сайтів

Сьогодні, 31 липня, у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулась презентація спільної соціальної ініціативи Національної поліції України та мобільного оператора «Київстар» під назвою «Пошук дітей».

Проект презентували т.в.о.начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Тарас Сабанюк, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Львівщини Сергій Гривняк, начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук та PR-менеджер компанії «Київстар» у Західному регіоні України Олександра Гнатик.

«У випадку, коли зникає дитина, до її розшуку залучається максимальна кількість поліцейських – групи реагування, оперативні працівники, дільничні офіцери поліції, працівники ювенальної превенції та інші. Також, у випадку необхідності, до розшуку залучаються бійці Нацгвардії, рятувальники та громадськість. Це завжди надзвичайна подія і всі розуміють, що найефективнішими для пошуків є перші години після зникнення. Від початку цього року на Львівщині зареєстровано 254 заяви про зникнення дітей, з них 223 ми розшукали протягом доби. Станом на сьогодні усі ці діти розшукані, так само як і в минулому році, проте проблема є дуже гострою», - розповів Тарас Сабанюк.

«Сервіс працюватиме на базі СМС-повідомлень з використанням технічних можливостей мобільної мережі «Київстар» для оперативного сповіщення громадян про зниклих дітей. Повідомлення міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку поліції з детальнішою інформацією та фото. Повідомлення отримають абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення в радіусі від одного до трьох кілометрів. У випадку, якщо вони бачили цю дитину, або володіють якоюсь інформацією про її місцеперебування, вони відразу можуть зателефонувати на оперативну лінію 102», - описав алгоритм взаємодії Сергій Гривняк.

У співпраці з компанією правоохоронці розраховують на те, що до розшуку зниклих дітей активніше залучатиметься громадськість, особливо ті люди, котрі у цей момент перебувають неподалік місця зникнення.

«Сервіс вже працює в Києві, а також у Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях України, а від сьогодні стартує і на Львівщині. До сервісу вже підключені більше восьми мільйонів абонентів», - розповіла Олександра Гнатик.

Нагдаємо, раніше повідомлялося, що поліції у розшуку дітей планує допомагати один з вітчизняних операторів мобільного зв'язку. Нещодавно проект був запущений на Одещині та Запоріжжі

Відділ комунікації поліції Львівської області

 

 

 

Матеріали для ЗМІ

Фото