Глави МВС і Нацполіції презентували поліцейським і рятувальникам Дніпропетровщини мотиваційну програму для правоохоронців

Новини з регіонів та ін. сайтів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив на необхідності мотивації компетентних людей приходити на службу в поліцію та ДСНС.

Тим часом Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що така мотивація допоможе утримати на службі ядро з найбільш професійних поліцейських. Про це йшлося сьогодні, 18 грудня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ України та глави Нацполіції України з особовим складом поліції та ДСНС в рамках робочого візиту до Дніпропетровської області.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив на необхідності мотивації людей, які приходитимуть на службу в поліцію та ДСНС. Відтак мотиваційний пакет для поліцейських та рятувальників, заснований на пільговій іпотеці, почне діяти з 1 січня 2019 року. Він передбачає підвищення заробітної плати до 30%, компенсацію за найм житла та безвідсотковий кредит строком до 20 років зі знижкою на іпотеку до 40 відсотків.

«Хочу, щоб в поліції працювали компетентні та мотивовані на службу люди. Для цього, кожен поліцейський, кожен рятувальник мають бути впевнені у завтрашньому дні, знати, як буде розвиватися його кар’єра. Крок за кроком ми йдемо в напрямку розвитку наших сил безпеки як сервісних служб, що забезпечують якість життя громадян. Мотиваційна програма, зокрема пільговий фінансовий лізинг, діятиме за умови чесної та компетентної служби», – зазначив глава МВС України.

За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, механізми соціального захисту для правоохоронців починають діяти після двох років служби.

«Мета програми – утримати на службі найбільш професійне ядро поліцейських, привернути більше молоді і дати можливість їм розвиватися для забезпечення якісного поліцейського сервісу та безпеки громадян», – зазначив глава Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі нагородив кращих поліцейських Дніпропетровщини відзнаками МВС – нагрудними знаками «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі» та цінними подарунками.

Нагадаємо, Сергій Князєв зауважив, що для підрозділів Донеччини, де значна частина поліцейського колективу переселенці, мотиваційний пакет є надзвичайно актуальним. 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області