Довічне ув'язнення за вбивство дружини відбуватиме житель Тернопільщини

Новини з регіонів та ін. сайтів

Сів за вбивство п’ятирічного хлопчика, але вийшов за законом Савченко. Через чотири місяці знову забрав життя, але уже у матері вбитої раніше ним дитини.

Підозрюваний ще 5 жовтня 2007 року, коли йому було 22 роки, у селі Мала Лука Гусятинського району після сварки зі співмешканкою вбив її п’ятирічного сина. Аби приховати сліди злочину, прив’язав до тіла дитини камінь та викинув у криницю. За цей злочин суд позбавив чоловіка волі на 14 років.

Жінка пробачила вбивство свого сина і вийшла заміж за вбивцю, коли він відбував покарання у місцях позбавлення волі. Відсидів вбивця лише вісім з половиною років, а коли вийшов на волю, то оселився там, де скоїв перше вбивство – у будинку дружини у селі Мала Лука. Вона дозволила, оскільки жила зі своїм новим співмешканцем у сусідній області.

Час від часу жінка приїжджала до законного чоловіка в гості, разом випивали. Після однієї з поїздок вона не повернулася.

Інформацію про зниклу жінку, 1974 року народження, правоохоронці Гусятинщини зареєстрували 5 грудня 2016 року. У ході слідчо-оперативних заходів поліцейські запідозрили, що до зникнення жінки причетний офіційний чоловік. Він зізнався, що вбив дружину та розчленував кухонним ножем через  ревнощі.

Обстежуючи територію, оперативники витягнули з річки мішки з частинами тіла вбитої жінки. 

У вбитої  залишилося сиротами двоє дітей – семирічний хлопчик та дівчинка восьми років.

У травні 2017 року слідчі скерували кримінальне провадження  до суду. Підозрюваному інкримінували ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), а також ч. 2 п. 9, 13 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

26 січня 2022 року Чортківський районний суд визнав підозрюваного винним і призначив йому покарання у виді довічного позбавлення волі.  Тернопільський апеляційний суд залишив вирок суду без змін.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

поліція
новини