Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
На Полтавщині в чемпіонаті поліції охорони з боротьби самбо перемогла команда з Київщини
Опубліковано 19 травня 2021 року о 17:34

За першість на татамі протягом двох днів у спорткомплексі поліції Полтавщини боролися 140 поліцейських з 27 управлінь поліції охорони України. За учасниками спостерігали та обирали переможців суддівська колегія у складі головного судді Геннадія Тростянського.

Учасники змагалися у 7 вагових категоріях від 58 до понад 98 кілограмів. За підсумками командної боротьби перше місце посіла команда Управління поліції охорони Київської області, друге – поліцейські Харківської області, третє – Сумської області.

Полтавщину в чемпіонаті представляли Микола Голощапов, інспектор Кременчуцького міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області (вагова категорія - понад 98 кг), який виборов II місце в особистій першості VII-й вагової категорії. Також Владислав Гуцуляк, поліцейський батальйону Управління поліції охорони в Полтавській області (вагова категорія - до 64 кг), здобув першість у ІІ-й ваговій категорії.

Привітав переможців начальник відділу технічної охорони та логістики Управління поліції охорони в Полтавській області Ігор Жижка, головний суддя змагань Геннадій Тростянський та провідний фахівець відділу професійного навчання та соціально-психологічної роботи Управління кадрового забезпечення Департаменту поліції охорони Сергій Грумен.

Ігор Жижка зазначив, що в чемпіонаті кожний з учасників зміг випробувати себе на міцність та показати достойний результат: «Даний вид боротьби дозволяє поліцейському тримати себе у гарній фізичній формі, вчить самодисципліні та допомагає справлятися з величезним навантаженням, яке притаманне нашій професії. Сьогодні переміг кожний із вас, адже ви блискуче продемонстрували залізну волю, дисципліну та прагнення до щоденних перемог!».