Зловмисник добровільно надавав окупантам продукти харчування, свою техніку, агітував людей за владу держави-агресора.
За даними слідства, 58-річний мешканець села Бабенково Ізюмського району під час тимчасової окупації села військовими рф активно співпрацював з окупантами. Крім допомоги продуктами та технікою, правопорушник надавав ворогу інформацію про сім'ї військовослужбовців ЗСУ.
Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
29 листопада слідчі Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури заочно повідомили чоловіку про підозру у скоєнні злочину.
Відділ комунікації поліції Харківської області
![](thumb_35905_800_600_0_0_auto.jpeg)