Військовий вимагав та отримав 15 тисяч неправомірної вигоди.
У вівторок, 6 жовтня, військовопосадовця затримали оперативники управління стратегічних розслідувань в Харківській області, слідчі обласного управління поліції спільно з військовою прокуратурою Харківського гарнізону та СБУ. У службовому кабінеті заступника начальника штабу військової частини правоохоронці вилучили 15 тисяч гривень неправомірної вигоди.
За вказану суму майор ЗСУ пообіцяв посприяти у продовженні контракту та вирішити питання щодо призначення на посаду військовослужбовця.
Наразі військовопосадовця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
За вимагання та отримання неправомірної вигоди майору ЗСУ може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України
