Тепер її сім'я виховує сімох дітей. «Служу заради безпеки мешканців рідного селища Короп та своєї великої родини», – каже багатодітна поліцейська Світлана Александренко. Вона працює старшим інспектором-черговим відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського райвідділу.
- Моя служба в поліції весь час проходить на рідній Коропщині, звідки родом мої батьки. Для мене важливо, що моя робота допомагає робити життя земляків безпечнішим, — каже Світлана.
Доба минає у вирішенні службових завдань, а зранку, здавши чергування, капітан поліції повертається до своєї великої дружньої родини. Подружжя завжди мріяло про велику сім'ю. Тож коли випала нагода подарувати трьом діткам можливість жити у родині замість інтернатного закладу – не хвилини не сумнівалися.
- Дізналися, що потрібно робити для набуття статусу батьків-опікунів, зібрали весь пакет документів, пройшли обов’язкове навчання – і нас запросили познайомитися з двома братиками та сестричкою, які залишилися без батьківського піклування. І зустріч, і їхнє подальше входження в родину пройшли напрочуд добре. Денис, Максим і Настуня відразу знайшли спільну мову з нашими синами Андрійком і Толею, — згадує подружжя.
Це поповнення родини відбулося ще за рік до ворожого вторгнення в Україну. А коли Сили оборони України вигнали російську навалу з північних регіонів держави, до сім’ї приєдналися ще двоє дівчат.
У Катрусі та Софійки з Любецької громади, що на самісінькому кордоні з білоруссю, у червні 2022 року раптово померла мати, яка їх виховувала сама. Коли соціальні працівники повідомили про це Світлану і Сергія, Александренки негайно вирушили знайомитись з сестричками, і на Коропщину повернулися вже усі разом.
У великій родині кожен має свої обов’язки та старанно їх виконує. Тому все вдається – і навчання, і робота у чималому домашньому господарстві, й спільні розваги.
- Єдине, чого гостро не вистачає – це миру. Мріємо про Перемогу і робимо все від нас залежне, щоб її наближати, - ділиться найзаповітнішим Світлана Александренко.
Відділ комунікації поліції
Чернігівської області
![](thumb_184472_800_600_0_0_auto.jpg)