Національна поліція підготувала проект стратегії розвитку відомства до 2023 року – Сергій Князєв

Міжнародна співпраця

Розроблення проекту відбувалося за участю Консультативної місії Європейського Союзу, канадських та американських партнерів. Про це сьогодні, 23 травня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час шостої зустрічі парламентсько-громадської платформи. Участь у заході взяли заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, представники силових структур та міжнародні партнери, які надають допомогу Україні в розбудові сектору цивільної безпеки.

За словами Сергія Князєва, Нацполіцією спільно з іноземними партнерами розроблено проект стратегії та розвитку відомства.

«Його метою є розвиток  та удосконалення  роботи органів та підрозділів поліції України. Відтак з Консультативною місією Європейського Союзу, Посольства Сполучених Штатів Америки та канадських колег розроблено проект стратегії та розвитку Нацполіції України на період до 2023року»,- зазначив Сергій Князєв.

Зокрема, в рамках проекту стратегії пріоритетними напрямками діяльності визначено удосконалення роботи у сфері  забезпечення публічної безпеки, протидія злочинності, дотримання та забезпечення захисту прав людини.  Крім того, проект стратегії передбачає якісне та доступне надання  поліцейських послуг, прозорість та нову форму підзвітності поліції перед громадою.

«Ми вже почали реалізовувати низку проектів. На сьогодні ці проекти пройшли громадське обговорення.  Наразі тривають визначені законодавством процедури щодо її затвердження»,- повідомив Голова Нацполіції.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України