• A-
    A+
Медіа про нас: бійці системи МВС вибороли медалі на змаганнях у США
Опубліковано 13 березня 2024 року о 17:30

United States Air Force and Marine Corps Trials 2024 — змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення і травми. Цього року у них беруть участь і бійці системи МВС.

Про це пише «Суспільне Новини».

Так, у п'ятий день змагань Повітряних сил і морської піхоти США (United States Air Force and Marine Corps Trials), що тривають в американському Лас-Вегасі, Україна взяла участь у перших дисциплінах легкої атлетики.

Військовослужбовці й ветерани, які зазнали поранень, змагалися в бігові на різні дистанції. «Синьо-жовті» впродовж дня здобули 14 медалей.

Двоє українців — поліцейський Алан Болієв та нацгвардієць Ігор Панчук — тричі перемагали у своїх забігах. Болієв фінішував першим на дистанціях 100, 800 і 1500 м у категорії 6.0 (без видимих поранень), а Панчук здобув «золото» на 100, 200 і 400 м у категорії 5.5L (порушення нижньої кінцівки).

Щобільше, на 400-метрівці Ігор Панчук встановив рекорд Ігор воїнів (Warrior Games), на які й проходить відбір під час турніру Повітряних сил і морської піхоти. Українець першим в історії подібних змагань вибіг з однієї хвилини, показавши час 57.52 с. Попередній рекорд становив 1:13 хв.

Крім того, з трьома нагородами змагальний день завершив боєць Національної гвардії України Сергій Кіяшко. У нього — два «срібла» та «бронза».

Загалом, збірна України складається з 30 учасників — ветеранів та військовослужбовців, які змагаються в 11 адаптивних видах спорту: