Слідчі Нацполіції розслідують справу щодо виготовлення та збуту фальшивих грошей на Харківщині 

Майнові злочини

Наразі поліцейські провели 17 обшуків на території регіону. Під час них правоохоронці вилучили 50 тисяч доларів США та мільйон гривень, які будуть направленні на експертизу. Частина обшуків на даний час ще триває. 

Так працівники Головного слідчого управління Нацполіції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України здійснюють досудове розслідування в кримінальному щодо фактів виготовлення та збуту підроблених банкнот іноземної валюти у Харкові та області.

Під час слідства поліцейські встановили, що група осіб підроблювала банкноти іноземної валюти. Для та збуту фальшивих грошей зловмисники використовували  пункти обміну валют, частина з яких не мала відповідних дозвільних документів Національного банку України. 

З метою зібрання доказів та припинення незаконної діяльності порушників слідчі Нацполіції спільно з Департаментом захисту економіки проводять обшуки на території Харківського регіону. 

У діях зловмисників поліцейські вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 Кримінального Кодексу України.

 Департамент комунікації
Національної поліції України