Поліцейські оголосили підозру директору ТОВ у привласненні майже 6 млн грн державних коштів

Майнові злочини

Гроші виділялися на розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва та реконструкції доріг загального користування місцевого значення. Фігуранту загрожує до 12-ти років позбавлення волі.  

Викрили протиправну діяльність працівники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України спільно із слідчими Голосіївського управління поліції Києва.

Поліцейські встановили, що у Києві товариство з обмеженою відповідальністю укладало договори з державними установами на виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва та реконструкції доріг загального користування місцевого значення. Отримані від замовників кошти ТОВ перераховувало на рахунки підставних фізичних осіб-підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. В подальшому гроші обготівковувалися та передавалися директорові комерційної структури, а роботи за укладеними договорами взагалі не проводилися. У результаті державі завдано збитків на понад 5,9 мільйона гривень.

Вчора, 31 серпня, слідчі оголосили зловмиснику підозру у вчиненні  кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12-ти років ув’язнення. 

Процесуальне керівництво здійснює Голосіївська окружна прокуратура міста Києва.

Управління комунікації
Національної поліції України
(за матеріалами ДЗІСД)

поліція
новини