У м. Дніпро поліція затримала посадовця міської ради на хабарі у 2 тисячі доларів США 

Корупція

Сьогодні, 30 травня, працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Національної поліції України під процесуальним керівництвом Дніпропетровської місцевої прокуратури № 3 затримали заступника начальника відділу.

У лютому цього року до міської ради звернувся підприємець щодо виділення йому в оренду приміщення для ведення підприємницької діяльності. Даним питанням розпочав займатись посадовець з профільного напрямку. Він повідомив підприємцю, що приміщення, що є у розпорядженні міської ради будуть виставлені на відкриті торги. Аби отримати перемогу у конкурсі підприємець повинен заплатити заступнику начальника відділу 2000 доларів США. Сьогодні, 30 травня, посадовця було затримано за отримання неправомірної вигоди.

Правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України (Затримання уповноваженою службовою особою) і вирішується питання про оголошення підозри за ч. 3 ст. 368 КК України. Санкція статті передбачає від 8 до 12 років позбавлення волі, конфіскацію майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
В’ячеслав Щербо,
Департамент захисту економіки
Національної поліції України
[email protected]

поліція
новини