У Києві правоохоронці затримали чоловіка за спробу підкупу слідчого поліції

Корупція

Зловмисник запропонував правоохоронцю неправомірну вигоду – 30 000 доларів США, аби «відкупити» себе та брата від кримінальної відповідальності. Чоловіка затримано під час передачі частини обіцяної суми.  Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до восьми років. 

До управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції у м. Києві звернувся слідчий Печерського управління поліції. Правоохоронець повідомив про неправомірну вигоду одного із фігурантів досудового розслідування, розпочатого за ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України. 

Аби владнати питання перекваліфікації кримінального провадження щодо себе, непритягнення до кримінальної відповідальності його брата та повернення вилученого обладнання нарколабораторії, чоловік пропонував слідчому 30 000 доларів США. Правоохоронці затримали зловмисника у службовому кабінеті слідчого Печерського управління поліції під час передачі частини обіцяної суми - 5 000 доларів США. 

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознакам злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. 28-річного уродженця Донецької області затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За погодженням із Печерською окружною прокуратурою фігуранту готується повідомлення про підозру та клопотання до суду щодо обрання йому запобіжного заходу. За підкуп службової особи чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Відділ комунікації поліції Києва

 

поліція
новини