У Дніпрі посадовці привласнили майже 30 мільйонів гривень під час ремонту нового мосту

Корупція

Оперативники Управління захисту економіки Дніпропетровщини спільно з прокуратурою області викрили злочинну схему розкрадання бюджетних коштів міста Дніпро. 

Поліцейські встановили,  що особи у складі організованої злочинної групи займались розкраданням виділених на капітальний ремонт автодорожнього моста №2 у м. Дніпро, шляхом внесення недостовірних відомостей до офіційних документів. 

Посадові особи Дніпровської міської ради, вступивши в злочинну змову з посадовими особами компанії-підрядника уклали договори підряду на загальну суму 375 млн. грн. 

 
Під час виконання ремонтних робіт підприємство допустило ряд порушень. Підрядник використав для робіт бетон нижчого від зазначеного у проектній документації класу міцності.Даний факт підтверджується протоколом випробування на міцність бетону та висновками експертизи. Також встановлені металоконструкції, які не відповідають проекту та завищена вартість будівельних матеріалів.
 
Сьогодні, 13 вересня було проведено ряд обшуків в приміщеннях Дніпровської міської ради, офісних приміщеннях суб’єктів господарювання та за місцем проживання фігурантів справи. 

Сімом фігурантам справи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст. 27, ч.2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наталія Калиновська,
Департамент захисту економіки
Національної поліції України
тел. довіри (098) 103-96-59

поліція
новини