Суд заарештував екс-посадовців одного банків, підозрюваних у привласненні 39 мільйонів гривень

Корупція

Двом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

11 лютого колишньому члену спостережної ради одного з банків, екс-заступнику голови правління банку та керівникові підприємства було повідомлено про підозру за ч. 3, 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

В подальшому  екс-заступникові голови правління банку було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави – 960 500 гривень, а керівникові комерційної структури – домашній арешт.

Сьогодні, 19 лютого, суд обрав запобіжний захід і колишньому члену спостережної ради одного зі столичних банків. Згідно з ухвалою суду останнього взято під варту у залі суду. Крім того, суд визначив підозрюваному альтернативний запобіжний захід у вигляді застави – 90 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що працівниками Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Департаменту організації і процесуального керівництва досудового розслідування кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генпрокуратури була викрита злочинна «схема» по виведенню та заволодінню коштами банківської установи.

Шляхом перерахування коштів за оренду приміщень, якими фактично банк не користувався, та проведення у них ремонту на рахунки заздалегідь створеного підконтрольного підприємства було перераховано 39 мільйонів гривень.

Наразі проводяться подальші процесуальні заходи по встановленню всіх учасників вказаної злочинної «схеми» по розкраданню коштів державного банку.


Наталія Калиновська,
Департамент захисту економіки 
Національної поліції України
тел. довіри(098) 103-96-59
[email protected]