Поліцейські Херсонщини викрили керівника Національного природного парку у системних поборах із туристичних автобусів

Корупція

Аби туристи безперешкодно могли потрапити на острів, посадовець вимагав від перевізників неправомірну вигоду. Суми «винагород» коливалися залежно від кількості туристів. 

Сьогодні, 26 серпня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Нацполіції затримали в.о. директора національного природного парку - депутата Мелітопольської міськради під час одержання чергового «траншу». Приватний перевізник надав йому шість тисяч гривень за дозвіл на безперешкодний проїзд туристичного автобуса на територію острова.

Посадовця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За скоєне йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Слідство у кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване у м. Мелітополі, під процесуальним керівництвом Херсонської обласної прокуратури.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

 

ДСР