На Житомирщині поліція викрила на хабарі посадовців Коростенської РДА

Корупція

Сьогодні, 23 квітня, працівники управління захисту економіки в Житомирській області Нацполіції, територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві та військової прокуратури Центрального регіону України затримали голову та керівника відділу райдержадміністрації під час одержання останньої частини неправомірної вигоди.

Оперативниками управління захисту економіки в Житомирській області Нацполіції була викрита корупційна схема з вирішення земельних питань, організована посадовими особами районної державної адміністрації.

За фактом вимагання службовою особою неправомірної вигоди було відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування оперативники УЗЕ, слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України встановили, що окрім голови РДА до корупційної схеми залучено керівника відділу цієї ж адміністрації.

Посадовці вимагали 1 500 доларів США неправомірної вигоди за виділення двох земельних ділянок. Кошти отримували у два етапи, що і було зафіксовано правоохоронцями.

Сьогодні, 23 квітня, фігуранти були викриті після отримання та розподілу коштів. Сума другої частини хабара – 800 доларів США.

Наразі голова та начальник відділу Коростенської РДА затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проводяться санкціоновані обшукивслужбових кабінетах та за місцем проживання фігурантів.

 

Наталія Калиновська,

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

тел. довіри (098) 103-96-59

[email protected]