На Вінниччині викрили працівників медико-соціальної експертної комісії, які за окрему плату встановлювали групи інвалідності

Корупція

Проводяться слідчі дії, у тому числі обшуки, для зібрання доказової бази їх протиправної діяльності.

У вівторок, 29 вересня, оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Нацполіції спільно зі слідчими Вінницького відділу поліції області та за процесуального керівництва місцевої прокуратури затримали членів стійкої злочинної групи. Правоохоронці задокументували факти систематичного вимагання та одержання коштів від громадян за вирішення питання щодо встановлення групи інвалідності.

За місцями проживання та роботи фігурантів проводяться санкціоновані обшуки. В робочому кабінеті фігурантів вилучено 58 тисяч гривень. Тривають слідчі дії з метою відшукання та вилучення медичної документації стосовно осіб, які проходили медичні обстеження консультації та засідання комісії для визначення групи інвалідності у період 2019-2020 років тощо.

Вирішується питання щодо затримання членів злочинної групи в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголошення підозри за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

ДСР