На Львівщині поліцейські викрили митників, які організували корупційну «схему» ввезення автомобілів на «єврономерах»

Корупція

Сьогодні, 21 серпня, оперативники обласного управління захисту економіки, детективи слідчого управління поліції за сприяння Львівської митниці викрили  посадових осіб одного з митних постів Львівщини. У їх автомобілях правоохоронці вилучили понад 72 тисяч гривень,  3 тисячі доларів США та 200 євро, отриманих у якості неправомірної вигоди.

Працівниками Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції була викрита злочинна «схема» ввезення на територію Україну транспортних засобів на іноземній реєстрації без належного митного оформлення. В подальшому правоохоронці встановили та задокументували працівників митного посту Львівської митниці ДФС, які за безперешкодний перетин даних автомобілів отримували неправомірну вигоду.

Детективами слідчого управління ГУ НП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Задокументовано  ввезення за вказаною «схемою» 8 транспортних засобів.

Сьогодні, 21 серпня,  оперативники обласного управління захисту економіки, детективи слідчого управління поліції за участю спецпідрозділу КОРД та ТОР за сприяння Львівської митниці затримали держаного інспектора митного поста після розподілу одержаних хабарів.

Під час обшуку його автомобіля правоохоронці виявили та вилучили 550 доларів США та 12 тисяч гривень.

Крім того, за результатами проведення  обшуків транспортних засобів інших працівників цієї ж зміни митного поста було вилучено ще понад 60 тисяч гривень, 2,5 тисяч доларів США та 200 євро.

На даний час вирішується питання про затримання посадовців митного поста у порядку ст.208 Кримінально процесуального кодексу України.

Наталія Калиновська,

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

тел. довіри(098) 103-96-59

[email protected]