На Київщині посадовців міської ради викрито в організації системи «відкатів»

Корупція

До організації корупційної схеми причетний один із заступників Бориспільського міського голови та ряд інших посадових осіб.

Оперативниками управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції Київщини за процесуального керівництва прокуратури Київської області задокументували факт вимагання та отримання посадовими особами Бориспільської міської ради неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що за укладення договорів на виконання робіт та поставку товарів за бюджетні кошти та в подальшому підписання актів виконаних робіт суб’єкти господарювання повинні були надати посадовцям «винагороду» у розмірі 10 відсотків  від загальної суми договору. Також правоохоронці встановили, що до корупційної «схеми» причетні один із заступників міського голови та ряд посадових осіб Бориспільської міської ради.Під час процесуальних заходів було задокументовані факти отримання посадовцями неправомірної вигоди та розподілу коштів між ними.

На даний час в Бориспільській міській раді, а також за місцем проживання фігурантів проводяться санкціоновані обшуки. Вирішується питання про вручення посадовцям повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

 

Наталія Калиновська,

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

тел.довіри (098) 103-96-59

[email protected]