Майже 120 тис грн з бюджету на власного адвоката – на Луганщині судитимуть колишнього міського голову

Корупція

Обвинуваченому може загрожувати до 3-х років позбавлення волі.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Луганській області, у квітні 2019 року міський голова уклав з приватним адвокатом договір про надання юридичних послуг в особистих інтересах. Однак, розраховувався за надані послуги коштами з місцевого бюджету – майже 120 тисяч гривень. У результаті чого інтересам громади було завдано збитків на відповідну суму.

На підставі отриманих доказів слідчі відділу поліції № 3 Сєвєродонецького районного управління поліції повідомили колишньому міському голові про підозру. Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт за погодженням із Лисичанською окружною прокуратурою Луганської області скеровано до суду. Йому інкримінуються вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до  3-х  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

поліція
новини
ДСР