Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Команда Департаменту поліції охорони перемогла в змаганнях з легкоатлетичного бігу
Опубліковано 06 вересня 2019 року о 16:20

Змагання проводилися серед команд структурних підрозділів центрального органу управління поліції та апаратів міжрегіональних територіальних органів поліції. Усі учасники продемонстрували високі результати. Найкращий результат показала команда Департаменту поліції охорони, яка виборола перше місце.

06 вересня на стадіоні «Спартак» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів Національної поліції України, змагання між структурними підрозділами відбуваються систематично.

Участь у заході взяли 12 команд структурних підрозділів Національної поліції України. Кожна команда складалась з трьох учасників. Забіг проходив у три етапи.

У першому етапі змагань потрібно було подолати дистанцію на відстань 400 метрів. На цій дистанції бігла жіноча половина команди. Другий та третій етапи учасники бігли чоловіки 800 метрів.

Кожен з учасників змагання намагався показати найвищий результат та прийти до фінішу першим. Адже саме від швидкості подолання дистанції залежить першість команди на змаганні. Всі учасники показали високий рівень фізичної підготовки.

За результатами змагання командні місця розподілилися таким чином:

І місце – виборола команда Департаменту поліції охорони;

ІІ місце – команда Департамент «Корпус оперативно-раптової дії»;

ІІІ місце – посіла команда Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва.

Особливу увагу хочемо звернути на учасників команди переможців, Департаменту поліції охорони, а саме:

Христина Паньків, рядовий поліції, яка прибігла першою до фінішу серед жінок на дистанції 400 метрів;

Руслан Даньків, старший лейтенант поліції, який став першим на фініші серед чоловіків на дистанції 800 метрів;

Миколай Космідайло, старший сержант поліції, який до фінішу прибув четвертим серед чоловіків на дистанції 800 метрів, поступившись супернику на 0.3 секунди.

Вітаємо кожного учасника змагання та бажаємо нових перемог та звершень!