Кіберполіція викрила іноземця у фінансуванні порнографічного відеоконтенту за участі 4-річної дівчинки

Кіберзлочини та кібербезпека

За результатами спільної роботи правоохоронців України та Республіки Білорусь задокументовано діяльність іноземця. Чоловік, замовляв порнографічні відео та фінансував злочинну діяльність подружжя з України, яке використовувало свою 4-річну дитину для створення файлів порнографічного характеру. 5 лютого у Мінську (Республіка Білорусь) його було затримано.

Працівники кіберполіції під час проведення досудового розслідування за раніше розпочатим кримінальним провадженням, встановили IP-адресу мешканця міста Мінськ (Республіка Білорусь) причетного до фінансування протиправної діяльності в Україні. 

Інформацію, отриману під час проведення досудового розслідування, працівники кіберполіції передали офіційними каналами зв’язку до колег з правоохоронних органів Республіки Білорусь.

Відтак правоохоронці встановили, що 40-річний мешканець міста Мінськ займався створенням сценаріїв для фільмів порнографічного характеру, фінансував діяльність подружжя та надавав вказівки щодо створення порнографічної продукції за участі 4-річної дівчинки. Для конспірації своїх дій чоловік використовував криптогаманець.

Відтак 5 лютого зловмисника було затримано у місті Мінськ (Республіка Білорусь).

Нагадаємо, у червні 2018 року кіберполіція затримала подружжя за експлуатацію 4-річної доньки для створення порнографічного відео. Пізніше судом подружжя було арештовано

Департамент кіберполіції
Національної поліції України