Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Хмельницький спецпризначенець Олександр Мирончук став переможцем Чемпіонату Національної поліції України з рукопашного бою
Опубліковано 19 березня 2021 року о 11:49

Тиждень тому Олександр приймав вітання з перемогою у Чемпіонаті України з самбо. І ось чергова перемога. Цього разу КОРДівець став кращим у рукопашному бою. Крім того, команда ГУНП в Хмельницькій області показала гарний результат і посіла 7 загальнокомандне місце.

Нещодавно у Сумах пройшов Чемпіонат Національної поліції України з рукопашного бою. Упродовж двох днів 28 команд зі всієї України змагалися за звання найсильнішої серед поліцейських.

У змаганнях брали участь команди Головних управлінь Національної поліції в областях, Департаментів стратегічних розслідувань, поліції охорони та патрульної поліції. Близько 250 учасників протягом двох днів демонстрували свої навички та вміння з рукопашного бою. Чемпіонат проходить за підтримки Федерації рукопашного бою України.

Хмельницький КОРДівець Олександр Мирончук підтвердив свій статус майстра спорту України і здобув переконливу перемогу у ваговій категорії до 75 кг. Та й загалом команда ГУНП в Хмельницькій області виступила на дуже хорошому рівні й посіла 7 загальнокомандне місце.

Керівництво та особовий склад ГУНП в Хмельницькій області щиро вітає колег із вдалим виступом на Чемпіонаті НПУ з рукопашного бою та бажає подальших успіхів як у спорті, так і в службовій діяльності.