Відтепер поліцію на Дніпропетровщині можна викликати за допомогою мобільного додатка My Pol

Головне

Відсьогодні на території Дніпропетровської області працюватиме надзвичайно корисна програма, яка дозволить налагодити зворотній зв'язок між поліцією та громадянами.

Про це сьогодні, 26 грудня, під час прес-конференції розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. – За допомогою додатка робота кожного поліцейського зможе бути оцінена. Крім цього, сервіс дає можливість отримувати термінові сповіщення від поліції. Зокрема, на прикладі ускладнень дорожнього руху у зв’язку з погодними умовами, ми могли б проінформувати водіїв, які рухають у напрямку затору, побудувати свій маршрут відповідно до умов. Також за допомогою додатка ми плануємо пришвидшити реагування на подію, адже відпадає потреба заповнювати картку, як при телефонному дзвінку  – при встановленні мобільного додатку користувач вже вказав всю необхідну інформацію.  

За словами розробника Дмитра Подворчанського, мобільний додаток для миттєвого виклику поліції «My Pol» було створено у 2016 році.

- Тоді саме на Дніпропетровській області було протестовано роботу програми, - зазначив він. - Сьогодні програма успішно працює вже у 10 областях України, але користувачів з Дніпропетровської області – найбільше. Застосунок дає можливість користувачам миттєво викликати поліцію, повідомити про правопорушення, ускладнення дорожнього руху, отримувати екстрені повідомлення від поліції, оцінювати роботу поліцейського за номером жетону, переглядати карту відділень поліції та лікарень. У наступному році плануємо охопити користувачів з інших областей України, додати функцію відправки фото від користувачів для більш ефективного реагування. В подальшому плануємо додати можливість відправки відео та запровадження електронного кабінету водія. Плани на розширення функціоналу застосунку дуже великі і ми сподіваємося, що мешканці Дніпропетровської області активно долучаться до користування програмою – повідомив розробник програми.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області