В рамках кримінального провадження щодо розшуку неповнолітньої Діани Хріненко призначено півсотні експертиз – В’ячеслав Аброськін

Головне

Наразі поліція  відпрацьовує кілька робочих версій вчинення злочину. Про це сьогодні, 3 жовтня, повідомив перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради за участі керівників центрального апарату відомства та керівників підрозділів поліції Кіровоградської області.

Перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін зазначив, що в рамках кримінального провадження щодо розшуку безвісти зниклої 17-річної дівчини призначено 50 експертиз. Наразі поліція відпрацьовує шість робочих версій вбивства потерпілої.

«Пошуки неповнолітньої не припиняються ні вдень, ні вночі. Цілодобово на пошуки дівчини задіюються військовослужбовці Національної гвардії, екіпажі патрульної поліції, поліцейські Знам’янського відділу поліції. Крім того, на вихідні дні залучаються працівники  з інших підрозділів поліції», - наголосив В’ячеслав Аброськін.

Він додав, що поліцейські проаналізували  відеоматеріали  вилучених з камер спостереження. Водночас опитано майже двісті осіб, які перебували на дискотеці в день зникнення дівчини. На даний час правоохоронці вже перевірили їх алібі. Крім того, поліцейські здійснили обхід помешкань в селі Суботці. Оперативники перевірили на можливу причетність до скоєння злочину раніше судимих осіб.

В’ячеслав Аброськін заслухав хід проведення слідчих та розшукових дій, а також поставив додаткові завдання щодо їх проведення.

Крім того, перший заступник глави Нацполіції заслухав результати роботи кримінального блоку поліції Кіровоградщини.

Нагадаємо, раніше В’ячеслав Аброськін повідомив, що поліція перевіряє причетність двох осіб до скоєння злочину стосовно неповнолітньої.  

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

Матеріали для ЗМІ

Фото