Уряд Японії передав Нацполіції України сучасні радіостанції із захищеними каналами зв’язку

Головне

Вартість переданих японськими партнерами радіостанцій становить півмільйона доларів. Наразі у планах Нацполіції – розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області. Участь у церемонії передачі засобів радіозв’язку взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Надзвичайний та Повноважний Посол  Японії в Україні Шігекі Сумі і Голова Національної поліції України Сергій Князєв та представник ЮНОПС в Україні Андрій Буряковський.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що за всі роки каденції Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі зроблено велику кількість проектів.

«З превеликим жалем ми констатуємо, що каденція перебування в Україні Надзвичайного та Повноважного Посла  Японії в Україні Шігекі Сумі закінчується. І символічно, що ми завершуємо спільну співпрацю цим чудовим проектом, над яким ми працювали останні декілька місяців - проект забезпечення зв’язку для Національної поліції. Дякую, пане Посол за все, що ви для нас зробили»,- зазначив Арсен Аваков.

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва,  відомство приділяє велику увагу технічному оснащенню, в першу чергу підрозділів, які безпосередньо протидіють злочинності.

«Сьогодні завдяки підтримці Уряду Японії ми реалізуємо проект по розгортанню цифрової захищеної системи радіозв’язку поліції Сумської області. Така система дозволить нам вийти на новий рівень захисту інформації»,- зазначив Сергій Князєв.

Він підкреслив, що сучасні технічні можливості допоможуть скоротити час реагування на події в регіоні, оптимізувати систему управління та координації підрозділів поліції з іншими силовими структурами.

«Загалом ми плануємо за сприяння Уряду Японії розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області. Для сумської поліції буде поставлено понад 600 одиниць засобів радіозв’язку: 450 портативних радіостанцій, 150 - автомобільних та 30 - стаціонарних. Вартість такого обладнання складає понад 500 тисяч доларів»,- підкреслив Сергій Князєв.

Надзвичайний та Повноважний Посол  Японії в Україні Шігекі Сумі зазначив, що Уряд Японія надає всебічну допомогу для покращення роботи Національної поліції України.

«У нас були спільні великі проекти. Зокрема -  японським Урядом передано українським поліцейським понад 2 тисячі  автомобілів, дев’ять тисяч  комплектів форменого одягу, а також були надані транспортні засоби для розмінування.  Відтак сьогодні ми передаємо сертифікат на реалізацію проекту по забезпеченню поліції Сумської області радіостанціями із захищеними каналами зв’язку»,- зазначив  Шігекі Сумі.

Надзвичайний та Повноважний Посол  Японії в Україні Шігекі Сумі наголосив, що не зважаючи на від’їзд з України, він лишаюся не лише другом для України, а й членом великої української сім’ї.

Нагадаємо, Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Mitsubishi.  

Також Японія перела поліції України понад 9,5 тисяч комплектів зимового однострою.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

 

Матеріали для ЗМІ

Фото
Відео