Українські поліцейські проходитимуть підготовку за інтенсивною програмою Федеральної поліції Австралії

Головне

Програма включає в себе управління розслідуваннями тяжких злочинів. Про це сьогодні, 24 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков домовився під час візиту до коледжу Федеральної поліції Австралії. Участь у зустрічі взяв Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«В українській поліції 140 тисяч працівників. Наші ключові партнери у напрямку їх професійної підготовки  – США, Канада та ЄС. Досвід Австралії у підготовці поліцейських кадрів, особливо у напрямку розслідування тяжких злочинів – буде цінним для українських правоохоронців», - повідомив Арсен Аваков.

Коледж австралійської федеральної поліції знаходиться у місті Канберра. В ньому проводять повну підготовку поліцейських кадрів – від рекрутів до старших офіцерів. Базовий рівень підготовки триває шість місяців. Подальша тривалість навчання варіюється в залежності від обраної кваліфікації.

«Головний принцип роботи Коледжу – навчання людей та передача практичних навичок. При цьому, важливим є культурний розвиток поліцейських. Після випуску курсантів наші працівники продовжують спостерігати за випускниками через їх безпосередніх координаторів на місцях роботи», - сказала керівник Департаменту навчання та розвитку Федеральної поліції Австралії Кайлі Фловер.

За її словами, у австралійської поліції також є міжнародний навчальний центр у Джакарті (Індонезія). Центр забезпечує програмну підготовку для всіх міжнародних партнерів.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв поділився досвідом реформування системи навчання поліцейських в Україні. Зокрема, він розповів про створення та перші досягнення Академії патрульної поліції, яка розпочала підготовку поліцейських у січні цього року. 

«Нещодавно в українській Академії відбувся п’ятий випуск. Майже 500 поліцейських вже отримали підготовку за навчальною програмою, яку ми розробили за допомогою наших міжнародних партнерів. Але для нас дуже важливий досвід австралійських поліцейських, які мають таку потужну базу підготовки», – наголосив Сергій Князєв.

Міністр внутрішніх справ запросив представників поліцейського коледжу Австралії відвідати Академію патрульної поліції в Україні та посприяти у підготовці спеціалізованих навчальних програм.

Нагадаємо, МВС України та Австралії спільно протидіятимуть транскордонним кіберзагрозам.

Департамент комунікації МВС України

Фото Юлії Бабич