У патрульній поліції Одещини відбулися кадрові зміни

Головне

Наразі особовий склад Управління патрульної поліції (УПП) Одеської області виведений поза штат. Керівники цього підрозділу відряджені для подальшого проходження до складу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі. Кожен з них пройде переатестацію. Натомість керівні посади в УПП займуть керівники підрозділів патрульної поліції з інших областей. Крім того, на нараді представили нового заступника начальника УПП. Про це сьогодні, 26 липня, йшлося на нараді під головуванням заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, начальник Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Ярослав Кирсанов та заступник начальника поліції Одеської області Сергій Махотін.

Під час наради її учасники розглянули питання роботи підрозділу. Зокрема, особовому складу УПП було оголошено наказ Національної поліції України щодо проведення реорганізації стройових підрозділів управління патрульної поліції в Одеській області. Цим же наказом здійснено командирування командирів батальйонів й рот з метою надання їм кваліфікаційної оцінки з подальшою атестацією кожного.

Наразі весь особовий склад управління патрульної поліції в Одеській області виведений поза штат. Командири підрозділів, які раніше обіймали посади в управлінні, відряджені для проходження служби до відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі.

Заступник Голови Національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич зазначив, що до підрозділу відрядженні кращі командири з інших управлінь. Упродовж двох місяців вони нестимуть службу на території Одеси та області. Відтак головне завдання, яке поставлене перед новини командирами – зміцнити й об'єднати колектив, побороти негативні явища, які раніше виникали у роботі підрозділу, не знівельовуючи позитив.

Також особовому складу УПП в Одеській області представили нового заступника начальника управління. На цю посаду призначено Дмитра Кисличенка, який донедавна обіймав посаду командира батальйону управління патрульної поліції Вінницької області.

Департамент комунікації Національної поліції України

за матеріалами Департаменту патрульної поліції України

поліція
новини
безпека