Поліція затримала одного з організаторів озброєного нападу на поліцейських у Житомирі – Сергій Князєв

Головне

Наразі слідчі проводять допит підозрюваного у вчорашньому нападі на поліцейських групи фізичної безпеки управління поліції охорони  у Волинській області. Під час нападу один поліцейський був поранений. Про це сьогодні, 10 вересня, повідомив Голова Національної поліції України.

Глава Нацполіції Сергій Князєв висловив подяку житомирським оперативникам кримінальної поліції, слідству, поліції превенції, всім співробітникам, які брали участь у розкритті вчорашнього розбійного нападу. За словами очільника відомства, поліцейські спрацювали ефективно та якісно. 

«Хочу доповісти суспільству, що один із організаторів уже затриманий. Саме зараз слідчий проводить слідчі дії, допит підозрюваного.  Кримінальна поліція Житомирщини знаходиться у п’яти регіонах нашої держави одночасно, намагаючись швидко та ефективно затримати іншого співучасника цього злочинного угруповання», – повідомив Сергій Князєв.

Він додав, що наразі вже встановлено причетність затриманого до ще декількох аналогічних правопорушень по всій країні. Окрім того, поліцейські виявили та вилучили вогнепальну зброю, з якої було здійснено напад.

Нагадаємо, вчора, 9 вересня, близько 10.00 у Житомирі під час переміщення грошей з магазина до спеціального автомобіля група невідомих із застосуванням вогнепальної зброї здійснила озброєний напад на поліцейських групи фізичної безпеки УПО у Волинській області. Правоохоронець встиг убезпечити сумку із щойно отриманими грошима, закинувши її у салон броньованого автомобіля. 

Під час стрілянини поліцейський групи фізичної безпеки отримав поранення у ногу. 38-річного старшого сержанта поліції доставлено до лікарні для надання необхідної медичної допомоги. Наразі його життю нічого не загрожує. 

Нападники з місця події зникли на автомобілі. По тривозі були підняті відповідні підрозділи поліції області, а на території регіону введено оперативний план «Сирена».

Департамент комунікації

Національної поліції України 
 

Матеріали для ЗМІ