Поліція патрулює 15 населених пунктів, що потрапили до зони уражень в Чернігівській області - В’ячеслав Аброськін

Головне

До забезпечення публічного порядку залучені автопатрулі та піші наряди. Повідомлень про загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано. Про це повідомив сьогодні, 19 жовтня, перший заступник Голови Нацполіції  В’ячеслав Аброськін під час робочої наради.

В’ячеслав Аброськін  зазначив, що поліцією зареєстровано 127 повідомлень про події, пов’язані з вибухами на території селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області. Зокрема – надійшло 17 повідомлень про пошкодження та руйнування будівель, 53 факти виявлення боєприпасів.

«Між підрозділами різних відомств, а також з органами місцевої влади  налагоджена та триває повна взаємодія. Вже повністю відновлено газо- та електропостачання в усіх населених пунктах. Повідомлень про загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації до поліції не надходило. Випадків мародерства теж не виявлено. Наразі поліція здійснює патрулювання 15 населених пунктів, що потрапили до зони уражень в Чернігівській області», - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Він наголосив, що поліцейськими перевірено майже дві тисячі осіб та тисячу транспортних засобів. Відтак правоохоронці виявили 16 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, поліцейські здійснюють перевірку власників зброї, які були евакуйовані та повернулись до помешкань.

«Поліція продовжує надавати всебічну допомогу місцевому населенню по ліквідації наслідків надзвичайної події»,- наголосив перший заступник Голови Нацполіції.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що поліцейські перевіряють кожне повідомлення про зникнення або невихід на зв'язок жителів зони надзвичайної ситуації на Ічнянщині.  

Також зазначалося, що криміногенна обстановка у зоні НП на Чернігівщині на 100% контролюється поліцією.  

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

Матеріали для ЗМІ

Фото