Дотримання дисципліни та законності є неухильним для всіх поліцейських, незалежно від звання та посад – Ігор Клименко

Головне

На цьому Голова Національної поліції України наголосив сьогодні, 4 червня, під час наради з керівниками всіх територіальних підрозділів поліції в областях.

Ігор Клименко довів до керівників поліції результати координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулася сьогодні в Офісі Генерального прокурора України. Зокрема йшлося про незаконні дії працівників, у тому числі у Кагарлицькому відділенні поліції.

«Ми боремося з організованою злочинністю, «злодіями у законі», розкриваємо тисячі правопорушень, скеровуємо провадження до суду, допомагаємо людям. Але результати роботи всього колективу  перекреслюють окремі співробітники, як-от поліцейські з Кагарлика, які вчинили незаконні дії. Таким працівникам не місце в поліції», – наголосив Голова Нацполіції. 

Відтак Ігор Клименко акцентував, що дотримання дисципліни та законності є неухильним для всіх без винятку працівників, незалежно від звання та посад. 

«Вимагаю від кожного керівника: проведіть інспекцію свого особового складу, перевірте кожного працівника. Якщо хтось із начальників залишить на роботі людину зі службовою невідповідністю – буде нести за це персональну відповідальність», – підкреслив глава відомства.

Управління комунікації Національної поліції України