01 квітня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в Ямницькій територіальній громаді. Двоє чоловіків загинули на місці ДТП. Ще одного керманича у важкому стані госпіталізували.
Як встановили слідчі, обоє рухались в сторону Івано-Франківська. Водій «Opel» пішов на обгін, перетнувши подвійну суцільну смугу. Саме в цей момент керманич «Mercedes-Benz» теж почав здійснювати маневр повороту ліворуч у забороненому місці. Відтак відбулося зіткнення. У результаті аварії водій та пасажир легковика, 55 - та 29 - річні мешканці Галича, загинули на місці аварії. 44-річний водій «Mercedes-Benz» отримав важкі тілесні ушкодження та госпіталізований до лікарні. В медичному закладі взято кров на аналіз для встановлення факту сп`яніння.
Слідчими відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту Головного управління Нацполіції в області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Сектор комунікації
поліції Івано-Франківщини