Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Дізнавач з Хмельниччини Михайло Лук’янов став переможцем міжнародного турніру з бодібілдингу
Опубліковано 30 вересня 2021 року о 17:04

Днями у Києві завершився престижний міжнародний турнір з бодібілдингу UFBF. На ньому Михайло отримав дві нагороди: «золото» у віковій категорії 35+ та «срібло» в категорії вище 183 см. Загалом же в турнірі брали участь понад 200 чоловіків та жінок з різних країн світу.

Варто зазначити, що Михайло тренується вже багато років, але виступати на змаганнях на професійному рівні почав у 2017 році. І за цей доволі короткий період в його колекції з’явилось вже чимало поясів, кубків та медалей.

Зрозуміло, що поєднати службу в поліції з професійним спортом дуже важко. Але Михайло переконує, що завдяки підтримці родини, друзів та колег чудово підлаштовується під спортивний режим без шкоди для роботи та сім'ї.

Говорячи про міжнародний турнір UFBF, Михайло зізнається, що розраховував ще на кращий результат. Але через відновлення після ковіду був змушений на 1,5 місяці перервати тренування. Проте у жовтні на капітана поліції чекає ще два важливі турніри, на яких він зможе показати все, на що здатен.

А усім тим, хто все обіцяв, але так і не зібрався піти в зал, Михайло Лук’янов показує на власному прикладі: серйозно займатися спортом і показувати результат — ніколи не пізно.