Смертельна ДТП на Харківщині: експерти зі слідчими оглянули автомобілі із кортежу бізнесмена Ярославського

Інформація

Ретельний огляд раніше вилучених транспортних засобів проведено в рамках  призначених комплексних судових експертиз. 

Нагадаємо: у ніч із 9 на 10 лютого в Харківській області сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинув чоловік. Водій з місця події втік. Після проведення першочергових слідчих дій встановлено, що до смертельної аварії причетні автомобілі із кортежу бізнесмена Ярославського. У результаті два транспортні засоби для проведення експертних досліджень доставили в Київ.

Під час слідчих дій  вилучені всі об’єкти слідової інформації, які мають значення для встановлення істини дорожньо-транспортної пригоди. Також експерти з'ясували, що до моменту вилучення зазначених автомобілів  окремі їх елементи, а саме - передня частина, колеса та днищ,  були замиті. Це свідчить про спробу фігурантами кримінального провадження знищити слідову інформацію, яка може вказувати на причетність автомобілів до дорожньо-транспортної пригоди, а відтак уникнути відповідальності за вчинення смертельної автопригоди.

Раніше повідомлялося про те, що відкрито кримінальне провадження за фактом зникнення з Чугуївського районного відділу Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи одягу загиблого в автопригоді чоловіка. А вже 14 лютого речові докази «знайшлися» в службовому приміщенні цієї установи.

поліція
новини
ДТП