Слідчі Нацполіції продовжили термін охорони одеського активіста, на якого було здійснено замах на вбивство

Інформація

У вересні минулого року правоохоронці затримали підозрюваних у нападі на чоловіка. Під час здійснення досудового розслідування слідчий поліції в Одеській області застосував на певний термін заходи безпеки щодо потерпілого, про що було винесено відповідну постанову. 

Заходи з фізичної охорони були продовжені, навіть попри письмову заяву потерпілого, написаної в його присутності дружиною, - про відсутність потреби у заходах із забезпечення його безпеки.  

Наразі досудове розслідування здійснює Головне слідче управління Нацполіції. Після визначення підслідності в кримінальному провадженні за ГСУ Нацполіції заяви від потерпілого про необхідність застосування стосовно нього заходів безпеки до слідства не надходило.
 
Проте слідчим знову продовжено дію безпекових заходів. Нацполіція готова забезпечити надання фізичної охорони у форматі і виходячи з необхідності, яку вкаже потерпілий.

Нагадаємо, Національна поліція скерувала до ГПУ документи, необхідні для збереження речового доказу під час операції одеському активісту в Німеччині.

Департамент комунікації

Національної поліції України